Сър Алекс: Играхме само десет минути
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън сподели мнението си за мача от 13-ят кръг на Висшата лига на Англия срещу Куинс Парк Рейнджър. Както е известно, вицешампионите победиха с 3:1 и благодарение на своя успех си върнаха първото място в класирането преди изиграването на останалите срещи от кръга.
„Днес играхме само десет минути, но тези десет минути бяха просто великолепни. Влизането в игра на Андерсон промени изхода на мача. Флетчър дълго време се възстановяваше от травма и сега показа, че е близо до най-добрата си форма", заяви Сър Алекс за ВВС.
- Ман Юнайтед се отказва от Андерсон заради цена от £120 млн
- Развръзката наближава: Арсенал в играта, Юнайтед реши задачата, дъното ври
- Карагър: Карик ще остане начело на Манчестър Юнайтед
- Магуайър: Юнайтед е по-стабилен след смяната на треньора
- Рашфорд съгласува постоянен договор с Барселона
- Бруно настигна Кристиано по голови действия за Манчестър Юнайтед
- Карик: Юнайтед е в добра позиция преди дербито с Ливърпул
- Бруно изравни рекорд на Йозил по асистенции във Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]