Манчестър Сити се интересува от Йозил
Манчестър Сити има намерение да привлече полузащитника на Реал Мадрид Месут Йозил, съобщава Bild. Както стана ясно вчера, клубното ръководство на английския шампион обеща на мениджъра Роберто Манчини средства за укрепване на състава през зимата и според предположенията на някои водещи специалисти, „гражданите" ще атакуват с предложения Йоренте, Огбоня, полузащитници от Италия, а ето, че тази сутрин се появи името и на Месут Йозил.
Изданието твърди, че „гражданите" вече са отправили предложение за трансфера на футболиста. Сумата на възможната сделка не се съобщава, а любопитното е, че Йозил бе на пейката по време на срещата между двата тима в рамките на Шампионска лига.
- Арбелоа: Тази загуба е моя
- Реал Мадрид се предаде в Палма де Майорка (видео)
- Кайседо не затваря вратата за Реал Мадрид, но остава фокусиран върху Челси
- Арбелоа: Предстоят ни девет финала – започваме с Майорка
- Килиан Мбапе и Естер Експосито официализираха връзката си
- Майорка у дома ще отстъпи на Реал Мадрид
- Барса разгроми Реал Мадрид с 6:0 и е на полуфинал в ШЛ
- Разкрити са заплатите в Реал Мадрид, изненадващо име е трето по доходи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]