Реал Мадрид е готов да размени Бензема с Чичарито
Три години след като Кристиано Роналдо премина от Манчестър Юнайтед в Реал Мадрид, двата клуба могат отново да си взаимодействат, извършвайки сериозен обмен. Според част от днешната британска преса, испанците отдавна проявяват интерес към 24-годишният мексикански нападател Хавиер Ернандес „Чичарито".
От своя страна, англичаните са готови да се разделят със своя играч, получавайки в замяна Карим Бензема, който в последно време изрази недоволството си, че прекарва на терена твърде малко време. Това изявление на французина не се хареса на Жозе Моуриньо и португалеца може да даде „зелена светлина" на сделката.
Ернандес играе за Манчестър Юнайтед от 2010 година. За това време той записа с фланелката на „червените дяволи" 62 мача и вкара 27 гола.
- Ман Юнайтед обмисля да похарчи 200 млн. за летни трансфери
- Ясна е позицията на Ман Юнайтед за Роналдо
- Карик иска Рашфорд да се върне в Ман Юнайтед
- Карик: Цяла седмица напомнях на играчите си колко добър е Фулъм
- Ман Юнайтед измъкна победата срещу Фулъм
- Си Дзинпин се оказа фен на Ман Юнайтед
- Бруно дава „последен шанс“ на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед следи 22-годишен ляв бек
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]