Ди Матео: Ноември е лош месец за Челси
Мениджърът на Челси Роберто Ди Матео коментира срещата с Уест Бромич Албиъм в рамките на 12-я кръг на Висшата лига на Англия. Както е известно, „аристократите" претърпяха поражение с 1:2 от „дроздовете" и по този начин пропуснаха възможността да се изравнят по точки с Юнайтед, който от своя страна загуби мача си с Норич.
„Аз съм разочарован. През миналата година ние имахме трудности точно по същото време, сега се повтаря същата история. Знаехме, че УБА играе добре у дома си. Трудно е да печелиш, ако пропускаш такива голове. Слабо играхме в защита и не създадохме много положения за гол. А това, което създадохме, ние не го използвахме. По някаква причина ноември е неуспешен месец за отбора", заяви Ди Матео за ITV.
- Шон Райт-Филипс посочи идеалния заместник на Кукурея в Челси
- Челси насочи поглед към защитника на Реал Мадрид Алваро Карерас
- Дани Уелбек договори личните си условия с Челси
- Челси е фаворит за подписа на Джордан Хендерсън
- Астън Вила преговаря за Николас Джаксън, бъдещето му зависи от следващия ход на Челси
- Марк Кукуреля се сбогува емоционално с Челси: Лондон винаги ще бъде мой дом
- Челси напредва в преговорите за Дани Уелбек
- Челси готви подобрена оферта за Алекс Скот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]