В Юнайтед изпаднали в шок от цената на Родригес
Представители на Манчестър Юнайтед са изпаднали в шок от цената на Джеймс Родригес, съобщава Daily Mail. Както е известно, медиите съобщиха по-рано, че английският вицешампион е встъпил в борба за крилото на Порто, тъй като Сър Алекс вижда в лицето на младия колумбиец заместник на Нани.
Последният път, когато представители на „червените дяволи" са разговаряли със свои колеги от Порто, Родригес е струвал 24 милиона паунда, но сега, за да получат футболиста, англичаните ще трябва да се разделят с 36 милиона в британска валута.
Причината за това е, че неотдавна играчът, заедно с функционери на Порто промени някои от условията в сега действащия си договор с клуба. Предполага се, че с цел намаляване трансферната стойност на Родригес, Юнайтед може да включи Нани като част от сделката. Не е ясно обаче, дали „драконите" ще се съгласят на подобен вариант, имайки предвид високата заплата на португалеца.
- Рой Кийн: Все още съм разочарован от начина, по който Фъргюсън се раздели с мен
- Манчестър Юнайтед води преговори с Люис Хол
- Едерсон минава медицински прегледи за Манчестър Юнайтед в Ню Йорк
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Челси следят Тайлър Адамс
- Рашфорд едва ли ще играе отново за Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед ще спести милиони, ако Аморим поеме Милан
- Аморим може да се завърне във Висшата лига
- Ман Юнайтед рефинансира дълга, свързан с придобиването на клуба от Глейзър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]