Собственикът на ПСЖ има намерение да закупи 72 процента от Милан
Известният италиански журналист Тициано Крудели съобщи, че разполага с данни, според които президентът на Милан Силвио Берлускони възнамерява да продаде клуба. Както е известно, в края на октомври бившият министър-председател на Италия беше осъден на лишаване от свобода за четири години и глоба от 10 милиона евро. По-късно присъдата бе намалена на една година, а в пространството се появиха информации, че се готви продажба на Милан.
Крудели е известен с връзките си с ръководителите на топ-клубовете не само в Италия, но и извън страната и много често неговите прогнози за предполагаеми събития са се оказвали верни, поради което днешният му коментар едва ли би изненадал някого.
„Според някои слухове, 72 процента от акциите на Милан ще бъдат продадени на стопанина на пари Сен Жермен Шейх Ал-Тани. Освен това, останалите 28 % ще закупи медийния холдинг Mediaset", заяви Крудели.
- Милан готви нов договор за Рафаел Леао
- Милан може да се обърне към ФИФА за трансфера на Андре
- Милан повали Кремонезе с два късни гола (видео)
- Милан ще търси отговор срещу закъсалия Кремонезе
- Алегри обмисля бъдещето си в Милан след края на сезона
- Серия А е едва четвърта по приходи
- Милан за Лофтъс-Чийк: операция и осем седмици извън терена
- Леао оспори решенията на съдиите от мача с Парма в Instagram
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]