Манчини бие тревога, иска подсилване на състава
Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини иска да подсили отбора с нови попълнения. Италианският специалист моли ръководството за „зелена светлина", а също така и за 50 милиона паунда за покупката на Неймар през следващото лято. Той смята, че бразилеца е необходим за бъдещите победи на отбора.
Тази новина пристига от британското медийно пространство по-малко от 24 часа след като „гражданите" не успяха да победят Уест Хем, завършвайки 0:0 с новака във Висшата лига на Англия.
Предположенията са, че с преговорите със Сантос, който държи правата върху Неймар, ще се заеме новият спортен директор Чики Бегиристайн, известен с добрите си контакти с бразилския клуб още от времето, когато беше в Барселона.
„Не знам, платил ли е Барселона капаро от шест милиона за Неймар или не, но ще се постараем да го закупим следващото лято. Чики има необходимите връзки. Надявам се, че Неймар през следващите години ще играе на „Етихад", а ние ще спечелим много титли", заяви Манчини.
- Карагър: Влиянието на Гуардиола върху футбола е по-голямо от това на Фъргюсън
- Два гола на Уоткинс донесоха обрат на Астън Вила срещу Манчестър Сити
- Гуардиола: Напълно вярвам на Ман Сити въпреки 115-те обвинения
- Симеоне: Гуардиола е най-добрият треньор в света
- Нико О’Райли е избран за Най-добър млад играч на сезона във Висшата лига
- Кайл Уокър: Шокиран съм, че Фодън не е в състава на Англия
- Пеп Лейндерс напуска Манчестър Сити след края на сезона
- Агентът на Гуардиола потвърди интерес от Саудитска Арабия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]