Сър Алекс: Не вярвам, че Клатенбърг е обидил Оби Микел
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън коментира информацията за това, че главния съдия в срещата от деветия кръг на Висшата лига на Англия срещу Челси Марк Клатенбърг е обидил на расова основа полузащатника на лондончани Джон Оби Микел.
„Не вярвам Клатенбърг да е обидил Оби Микел на расова почва. Аз просто отказвам да повярвам в това. То е невъзможно да се случи. Нито един съдия не може да извърши подобно нещо. Преди 25 години съдиите се обръщаха по един начин към футболистите и тогава можеше да се случи това, но сега нещата се промениха и аз не мога да си представя подобно нещо", заяви Сър Алекс за ВВС.
- Ман Юнайтед готви офанзива за Матеус Фернандеш и Морган Роджърс
- Карик очаква официални разговори с Ман Юнайтед
- Невил определи четири трансферни приоритета за Ман Юнайтед
- Рой Кийн не вижда Ираола като вариант за Ман Юнайтед
- Интер Маями и ЛА Галакси в битка за Каземиро
- Карик: Чувствам се напълно естествено в тази роля
- Слот: ВАР работи срещу нас през целия сезон
- Карик: Страхотен момент, но искаме още
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Или в краен случай хокейната лига на бившите съветски републки- КХЛ или нещо подобно беше.
Давай да сменяме спорта......но не знам с какъв :wink: НБА е много късно, трябва нещо европейско да изберем. И да има стрийм, разбира се Laughing
Странно, че познава така детайлно съдиите и лексиката им и не може да повярва че използват такъв език, а за Суарез когото не познава пък се изказва точно с обратното твърдение, че е изпозвал расистки обиди и че това е типично за него.
Расизъм, лумпизъм и псевдолиберализъм граничещ с дебилизъм- такива ми ти работи, които са основно занимание на съвременния псевдофутбол- модерна форма на софтбол с елемнти на художествена гимнастика и клоунада. :mad: