Нани отхвърли предложението на Юнайтед за нов договор
Крилото на Манчестър Юнайтед Нани по всичко изглежда, че ще бъде продаден - играчът е отклонил предложението на клуба за нов договор. Намирайки се в разцвета на своите сили, 25-годишния Нани отказва да подпише дългосрочен контракт с Юнайтед, ако не бъде повишена заплатата му. В последните месеци обаче португалеца демонстрира много посредствен футбол, който не му позволява да претендира за увеличение на заплатата.
Според информация на Daily Mirror, Юнайтед е предложил на Нани нов контракт, но без подобряване на финансовите условия в него. Португалецът не е съгласен с подобно развитие на ситуацията и е отхвърлил предложението.
- Санчо получи шанс да възобнови кариерата си извън Европа след напускането на Ман Юнайтед
- Манчестър Юнайтед постави цена от 42 милиона паунда на Маркус Рашфорд
- Бенямин Шешко ще бъде готов за началото на сезона в Манчестър Юнайтед
- Трой Дийни не вярва, че Манчестър Юнайтед ще завърши в топ 4
- Манчестър Юнайтед договори личните условия с Ману Коне, Рома не отстъпва за цената
- Чичарито стана първото попълнение в историята на Атлетико Далас
- Ал-Хилал влиза в битката за Илиман Ндиайе и поставя Манчестър Юнайтед под напрежение
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]