Юнайтед разтрогна спонсорски договор за 40 милиона паунда
Манчестър Юнайтед е откупил договора си от компанията спонсор на тренировъчните екипи - DHL, съобщава The Guardian. Според информация на изданието, клубът се надява, че може да договори по-добра сделка с друга фирма, която да помести логото си на екипите на отбора, а същевременно DHL ще остане международен партньор по логистика.
Това стана възможно след като „червените дяволи" сключиха рекорден контракт на стойност 350 милиона паунда с компанията General Motors, която ще стане основен спонсор на клуба вместо AON.
Преди две години, през 2010 година Манчестър Юнайтед подписа с компанията DHL за срок от четири години срещу 40 милиона паунда.
- Ман Юнайтед ще се наложи в Борнемут
- Манчестър Юнайтед напредва по сделката за Гимараеш
- Манчестър Юнайтед работи по трансфера на Тонали
- Манчестър Юнайтед търси ляв защитник за лятото
- Ман Юнайтед осъществи контакт с Аякс за белгийски талант
- Манчестър Юнайтед иска да задържи Бруно Фернандеш
- Битка на грандовете: Манчестър Юнайтед и Ливърпул влизат в дуел за Адам Уортън
- Анри: Бруно играе с мозъка си, не с краката
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]