Нани не е уверен в своето бъдеще
Крилото на Манчестър Юнайтед Нани призна, че не е уверен в своето бъдеще на „Олд Трафорд" и не изключва възможността да напусне клуба. Желанието на 25-годишния португалец да получи нов договор със значително увеличение на заплатата никак не се вписва към играта, която демонстрира напоследък. В последния месец Нани дори загуби титулярното си място и едва пет пъти влезе в стартовия състав.
„Само Бог знае, какво ме чака", цитира The Sun думите на Нани.
Полузащитникът обаче опроверга слуховете, че отсъствието му от основния състав е свързано с проблеми на психическо ниво или лоша физическа форма.
„Аз се намирам в прекрасно състояние. Физически се чувствам много добре, уверен съм в себе си. Аз съм си предишния Нани", каза още португалеца.
- Ман Юнайтед проявява интерес към халф на Борнемут
- Фернандеш: Клубът искаше да напусна през лятото
- Аморим: Трябваше да победим
- 8 гола между Юнайтед и Борнемут в шоуто на сезона
- Холанд подобри постижение на Роналдо
- Гуардиола надмина постижение на Сър Алекс
- И Борнемут може да затрудни Юнайтед в Манчестър
- Нападател на Ман Юнайтед заинтересува Рома
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]