Съндърланд и Нюкасъл не се победиха (видео)

Съндърланд и Нюкасъл не успяха да се победят, завършвайки наравно - 1:1 в мач от 8-ия кръг на Висшата лига. Гостите могат да съжаляват повече за изпуснатата победа след като водеха почти до края на мача с гол на Кабай, но в края Демба Ба си отбеляза злощастен автогол.

След само 3 минути игра "свраките" откриха резултата. Демба Ба стреля, а Симон Миноле отби топката, но при добавката Кабай бе точен - 0:1. В 25-ата минута Тиоте се засили в краката на Флетчър и го събори на земята, като реферът Мартин Аткинсън не се подвоуми и показа червен картон на първия.

Пет минути преди края на срещата Демба Ба се разписа в собствената си врата за крайното 1:1, след като топката рикошира в тялото му при изпълнение на свободен удар на Ларсон.