Челси се надява Тери да играе срещу Арсенал
Треньорският щаб на Челси се надява, че Джон Тери ще бъде в състояние да помогне на отбора си при гостуването му на Арсенал в рамките на шестия кръг на Висшата лига на Англия този уикенд. Проблемът е, че от началото на седмицата капитанът на „аристократите" не може да тренира пълноценно заради изслушването му по процеса свързан с отправени расистки обиди против Антон Фърдинанд от КПР.
Днес стана ясно решението на футболните власти по това дело, но от Челси се надяват, че Джон ще успее да набере нужната форма за мача в събота.
„Хубавото е, че той се намира в много добра физическа форма от началото на сезона. Сега всички ние подкрепяме Джон. Към него има прикрепен отделен треньор по физическа подготовка и персонал от медицинския щаб, като целта е Тери да набере оптимална форма за идващия мач", заяви помощникът на Роберто Ди Матео, Еди Нютън пред The Guardian.
- Дисаси и Челси се разбраха за раздяла през лятото
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Реал Мадрид започна действия по привличането на Енцо Фернандес
- Челси е готов да се раздели с Габриел Слонина
- Тод Боели навлиза в последната година от мандата си като президент на Челси
- Шаби Алонсо вече се запознава с Челси преди официалното си встъпване в длъжност
- Лиъм Делап иска да остане в Челси въпреки трудния първи сезон
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]