Юнайтед с интерес към двама от Галатасарай
Вицепрезидентът на Галатасарай Али Дуруст съобщи, че мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън е проявил интерес към двама футболисти от истанбулския клуб - уругвайския вратар Фернандо Муслера и турският защитник Семих Кая. Шампионът на Турция обаче не гори от желание да се раздели със своите ключови изпълнители.
„Семих е продукт на нашата младежка академия и е ценен за отбора. Ние нямаме никакво намерение да му обявяваме цена и към момента може да се смята, че той не се продава. Това се отнася и за Муслера, на когото много разчитаме през следващите години", цитира Goal.com. думите на Дуруст.
- Аморим: Маунт е талантлив и работи усилено
- Аморим: Трябва да сме по-внимателни към детайлите
- Бруно с два гола и асистенция над Уулвс
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]