Тотнъм загуби защитник
Основният ляв защитник на Тотнъм Беноа Асу-Екото ще пропусне месец заради травма на коляното. Както е известно, 28-годишният камерунец не попадна в заявката на „шпорите" за неделния мач от Висшата лига на Англия срещу Рединг, в който възпитаниците на Вилаш-Боаш отпразнуваха първата си победа през сезона - 3:1.
След мача мениджърът обясни причините да не играе бранителя.
„Една малка част от коляното на Беноа е подута. В интерес на истината, последните мачове той ги игра с болка. Планираме да почистим коляното му, а това означава, че той ще пропусне следващия един месец", заяви Вилаш-Боаш.
В мача срещу Рединг като ляв защитник игра 23-годишния Кайл Ноутън, който по-рано в кариерата си играеше на другия край на отбраната. Но вероятно именно на Ноутън ще се наложи да изпълнява функциите на ляв бек срещу КПР, Манчестър Юнайтед и Астън Вила в мачовете от вътрешното първенство и срещу Лацио и Панатинайкос в Лига Европа, а също и против Карлайл в Купата на Лигата.
- Тотнъм отново атакува за Савиньо, готви оферта от 60 милиона паунда
- Тотнъм преговаря с Байерн за постоянен трансфер на Жоао Палиня
- Тотнъм е близо до ново попълнение
- Томас Франк няма да се завърне към треньорството това лято
- Даниел Леви продава по-голямата част от дела си в Тотнъм
- Официално: Тотнъм привлече Анди Робъртсън
- Тотнъм е близо до привличането на Маркос Сенеси като свободен агент
- Тотнъм иска 24-годишен доказан вратар от ШЛ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]