Венгер: Доволен съм от качеството на игра
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер не скри радостта си от победата над Саутхемптън в среща от четвъртия кръг на Висшата лига на Англия и отбеляза високото качество на игра, която неговите футболисти са демонстрирали. Както е известно, пред малко повече от 60 000 зрители на „Емирейтс", възпитаниците на френския специалист пометоха дебютантите в Премиършип с 6:1 и преди изиграване на последните срещи от кръга се изкачиха на трето място в турнирната таблица.
„Първото полувреме проведохме на не много високо ниво. Но много ни провървя, че съперникът вкара два гола в собствената си врата. Но като цяло, аз съм доволен от качеството на футбола. Отборът игра много силно в пас и създаде на противника много проблеми. Разбира се, обидно е, че допуснахме гол. Но това са нещата", заяви Венгер за ВВС.
- Симеоне: Излизаме с големи надежди срещу Арсенал
- Гари Невил отписа Арсенал за Шампионска лига
- Артета: Очаквах тежък финал на сезона
- Тонали предпочита завръщане в Италия въпреки интереса от грандов
- Артета доволен от победата, но очаква тежка битка до края
- Райс: Остават четири финала по пътя към титлата
- Артета недоволен: Това е чист червен картон
- Арсенал отново на върха след минимален успех над Нюкасъл Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]