Ливърпул и Тотнъм отправиха последни оферти за Демпси
"Скай Спортс" осведомява, че Ливърпул и Тотнъм са отправили оферти за Клинт Демпси часове преди затварянето на трансферния прозорец. Припомняме, че Астън Вила бе първият отбор, който днес излезе с предложение за звездата на Фулъм, но Вила отдръпна своя интерес, когато Демпси заяви, че не е заинтересуван от възможността да премине при бирмингамци.
Съндърлнд също показа интерес към 29-годишния играч, но, за разлика от Ливърпул и Тотнъм, "черните котки" не отправиха оферти за Клинт Демпси.
Желанието на Ливърпул да се сдобие с Демпси не датира отскоро и след напускането на Чарли Адам и Анди Керъл сега в състава на "червените" има място за американския национал. Все пак Ливърпул ще трябва да се пребори с Тотнъм, който също иска да има Демпси в редиците си.
- Два отбора отпаднаха от ШЛ
- Ливърпул с класика на гости на Марсилия
- Шаби Алонсо е готов да поеме Ливърпул
- Ливърпул ще се затрудни в Марсилия
- Ливърпул готви конкретна оферта от 100 млн. за сензация
- Ван Дайк: Не обичам да бъда освиркван от собствените си фенове
- Джерард: Равенство с Бърнли у дома е неприемливо
- Слот: Според мен не бе освиркване, а разочарование