Сър Алекс забрани на младите футболисти да карат спортни автомобили
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън забрани на своите млади футболисти да получат спортен автомобил от новия спонсор на клуба компанията Chevrolet. В рамките на неотдавнашния партньорски контракт Chevrolet разрешил на всички играчи от „червените дяволи" да си изберат най-добрия модел от тази автомобилна марка, като цените разбира се ще бъде преференциални.
Много от футболистите побързали да се възползват от предложението, но в ситуацията се намесил Сър Алекс, който забранил на тези, които нямат навършени 23 години да управляват тези спортни автомобили.
Това означава, че на Дани Уелбек, Фил Джоунс, Крис Смолинг и Рафаел да Силва ще се наложи да се ограничат с някой от по-скромните модели на Chevrolet.
- От Аджаме до „Олд Трафорд“: мълчаливата история на Амад
- Ман Юнайтед направи ключова крачка към новия стадион за 100 000 зрители
- Гари Невил: Манчестър Юнайтед трябва да се насочи към Нмеча
- Манчестър Юнайтед набеляза Самървил за заместник на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед обяви Шешко за непродаваем
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Бруно Фернандеш: Мечтата ни е да направим Португалия световен шампион
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]