Давид Луис няма да играе срещу Рединг
Защитникът на Челси Давид Луис разкри днес, че заради контузия в коляното ще пропусне първия домакински мач от сезона, който е тази вечер срещу Рединг. 25-годишния бразилец заедно с Джон Тери бе в центъра на отбраната на „аристократите" при победата им с 2:0 над Уигън на "ДВ Стейдиъм", но вероятно тази вечер той ще бъде заметен от Гари Кейхил.
„Добро утро, момчета! Малко съм тъжен днес, защото не мога да играя тази вечер, имам болки в коляното", написа Луис на страницата си в Twitter.
- Деклан Райс и Рийс Джеймс са под въпрос за мача на Англия с Панама
- Челси изпревари Интер за защитник на Аталанта
- Мареска е готов да започне ерата си в Ман Сити със смел трансфер на защитник на Челси
- Енцо Фернандес: Мондиал 2026 е по-конкурентен от този в Катар
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Реал Мадрид договори личните условия с Енцо Фернандес
- Грандовете от Висшата лига следят Ясин Аяри
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]