ФА обвини Пардю в неприлично поведение
Футболната асоциация на Англия (ФА) повдигна обвинения по адрес на мениджъра на Нюкасъл Алъун Пардю за неприличното му поведение в съботния мач от Висшата лига срещу Тотнъм. Както е известно, в една от ситуациите в мача, който завърши с победа на „свраките", Пардю бутна в гърба страничния съдия, за което незабавно беше изгонен на трибуните.
Този инцидент беше фиксиран от главния съдия Мартин Аткинсън.
Изучавайки отчета на Аткинсън, ФА обвини Пардю в неприлично поведение. Наставникът на свраките има време до 18:00 часа в четвъртък, 23 август да даде своя отговор.
Пардю публично поднесе извиненията си на страничния съдия, но това не успя да го спаси от повдигането на обвинението.
- Анонс на 15-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 14-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 13-ти кръг от Висшата лига
- Обамеянг обърна Нюкасъл в Марсилия
- Нюкасъл ще направи история в Марсилия
- Хау: Победата над Ман Сити трябва да ни даде увереност
- Гуардиола: Дадохме всичко от себе си
- Хау намери формулата срещу Ман Сити (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]