Вилаш-Боаш: Не успяхме да си вкараме положенията
Мениджърът на Тотнъм Андре Вила-Боаш коментира поражението от Нюкасъл в първия кръг от английската Висша лига. Както е известно, „шпорите" играха добре и показаха добро взаимодействие на „Спорт Директ Арена", но все пак загубиха с 1:2 дербито на уикенда. Според португалския специалист проблемите ще бъдат изчистени в следващите мачове.
„Играчите активно търсеха възможност да отбележат гол, но по една или друга причина това не се случи. Разборът ще го правя пред футболистите си, но мисля, че в следващите дни ще се занимаваме с този проблем и той няма да се повтаря в по-нататъшните ни мачове. Модрич? Това е друга история и аз нямам отношение към нея. Всичко е в ръцете на президента на клуба. Той ми каза, че преговорите продължават, така че в близко време ситуацията ще се реши", цитира ESPN думите на Вилаш-Боаш.
- Тотнъм загуби ключов спонсор
- Тотнъм ще отстъпи в дербито с Арсенал
- Треньорът на Галатасарай иска Тотнъм или Ливърпул в 1/8-финалите на ШЛ
- Хърватският пожарникар
- Тотнъм ще се изправи пред финансови проблеми, ако има слаб сезон
- Тотнъм не е преговарял с Мареска
- Шерууд: Тудор е обречен на провал
- Ясна е компенсацията на Томас Франк от Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]