Юнайтед обърна Хановер от 1:3 до 4:3 (видео)

Манчестър Юнайтед постигна победа с 4:3 в последната си контрола от лятната подготовка срещу Хановер 96 в Германия. Двубоят бе динамичен и предложи доста емоции на зрителите. Англичаните губеха в резултата с 1:3 двайсетина минути преди края, но въпреки това успяха да стигнат до пълен обрат.

Домакините поведоха с гол на Артур Собиек в средата на първото полувреме, като при това попадение с основна вина бе Линдегард. До края на първата част Чичарито успя да изравни за "дяволите".

Малко след почивката Хановер вкара два гола дело на Карим Хагуй и Абдулае. Уейн Руни намали резултата с красив удар от фаул, а след това изработи дузпа и сам я вкара - 3:3. Накрая той асистира и на Кагава за победното попадение на Юнайтед в 85-та минута. Българският нападател Димитър Бербатов остана на резервната скамейка.