Днес Алън ще стане футболист на Ливърпул
Мениджърът на Ливърпул Брендън Роджърс разкри, че се надява да приключи сделката по трансфера на Джо Алън до края на деня. 22-годишният полузащитник заедно с ръководителите на Ливърпул наблюдава на „Анфийлд" срещата на „червените" с Гомел в рамките на Лига Европа.
След мача бившият наставник на Суонзи Сити заяви, че в следващите 24 часа Алън трябва да стане футболист н аЛивърпул.
„Надявам се, че в следващите 24 часа трансферът ще бъде оформен. Всичко вече е решено", цитира Sky Sports думите на Роджърс.
- Карик: Юнайтед е в добра позиция преди дербито с Ливърпул
- Джерард отчете сериозен напредък в играта на Челси след смяната на треньора
- Джерард: Жалко би било това да е последният мач на Салах за Ливърпул
- Гласнер: Щяхме да върнем гола на Ливърпул при тежка травма на Уудман
- Салах повече няма да играе с фланелката на Ливърпул
- Ван Дайк: Исак ще се превърне в ключов играч на Ливърпул
- Ювентус се разбра с Алисон, предстоят преговори с Ливърпул
- Слот: Мачът с Кристъл Палас можеше да завърши различно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]