Стивън Кели подписа с Фулъм
Крайният защитник на Фулъм Стивън Кели продължи договора си с клуба до лятото на 2014 година, съобщи официалният сайт на лондончани. През миналия сезон ирландецът се превърна в ключов играч в тима на Мартин Йол. По-рано през лятото договорът на 28-годишния футболист изтече, но той се договори с клуба за продължаване на сътрудничеството.
„Радвам се, че постигнахме споразумение и сега аз мога да продължа започнатото от миналия сезон. Завършихме добре края на кампанията си и се надявам, че ще продължим в същия дух", съобщи Кели.
- Борнемут и Челси без голове
- Сити с класика срещу "Черните котки"
- Пеп: Родри продължава да страда
- Исак: Очаквах нивото ми да е по-високо
- Астън Вила с драматична победа над Арсенал (видео)
- Ираола: Слуховете за Семеньо не го промениха
- Франк: Още нямам титулярна постройка
- Емери: През лятото ни третираха най-лошо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]