Уест Хем спасява Бербатов от Юнайтед
Уест Хем е готов да предложи на Димитър Бербатов маршрут за бягство от мизерията на българина в Манчестър Юнайтед, след като офертата на „чуковете" да подпишат с Анди Керъл беше отблъсната от Ливърпул, съобщава Daily Mail. Както е известно, 31-годишният Бербатов разкри желанието си да напусне „Олд Трафорд" в търсене на отбор, където ще има редовна игрова практика.
Но Юнайтед се възползва от опцията в договора на нападателя и удължи с още 12 месеца контракта на българина, което означава, че Бербо ще остане при „червените дяволи" до края на следващия сезон, ако разбира се някой не заплати трансфера му.
Уест Хем предпочита да получи българина под наем и е убеден, че ще успее да изкуши бившия футболист на Тотнъм да се завърне в Лондон.
- Манчестър Юнайтед няма да намали цената на Рашфорд за Барселона
- Евра: Бих приел Коул Палмър в Манчестър Юнайтед с отворени обятия
- Ман Юнайтед е готов да се насочи към звезда на Барселона
- Скоулс отрече атака към Карик: Не съм искал да го обидя
- Наполи бърза да върже Мактоминей: нов договор и по-висока заплата за шотландеца
- Евра: Луис Енрике е мечтаният треньор за Манчестър Юнайтед
- Ман Юнайтед осъществи контакт с цел, която би могла да замени Каземиро
- Гуардиола: Сити е готов за силен финал на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]