Ван дер Ваарт остава верен на Тотнъм
Плеймейкърът на Тотнъм Рафаел ван дер Ваарт определи като слухове различните информации, свързващи го с други клубове. Холандецът играе за „шпорите" от 2010 година след като пристигна от Реал Мадрид. През това лято около него се появиха множество слухове, които го изпращаха в Шалке 04 или ОАЕ, а вчера и в Хамбургер.
Независимо от всичко това, 29-годишният полузащитник призна, че се чувства щастлив в Тотнъм и няма никакво намерение да напуска „Уайт Харт Лейн".
„Направо е невероятно как името ми се носи из цяла Европа. Единственото, което мога да кажа е, че всичко това са обикновени слухове. През новия сезон аз ще играя за Тотнъм. Проведох два отлични сезона във Висшата лига и от това получавам голямо удоволствие", заяви Ван дер Ваарт за Bild.
- Тотнъм загуби ключов спонсор
- Тотнъм ще отстъпи в дербито с Арсенал
- Треньорът на Галатасарай иска Тотнъм или Ливърпул в 1/8-финалите на ШЛ
- Хърватският пожарникар
- Тотнъм ще се изправи пред финансови проблеми, ако има слаб сезон
- Тотнъм не е преговарял с Мареска
- Шерууд: Тудор е обречен на провал
- Ясна е компенсацията на Томас Франк от Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]