Ван дер Ваарт: Не съм влизал в контакт с Хамбургер
Рафаел ван дер Ваарт подчерта, че не е влизал в контакт с Хамбургер, въпреки продължаващите спекулации, че немският отбор е напът да направи предложение за повторното му закупуване. Халфът на Тотнъм все още е уважаван от феновете на хамбургци, след като прекара три успешни години в Германия, преди да се присъедини към Реал Мадрид през 2008 година. Според слуховете живеещият в Хамбург милиардер Клаус-Михаел Кюне е готов да помогне на местния тим да отправи оферта за холандския плеймейкър.
"Аз съм инвеститор за закупуването на нови играчи и определено имам готовност да работя в тази насока", цитира вестник "Билд" изказването на Кюне.
Така с подкрепата на немския милиардер Хамбургер би могъл отново да привлече Ван дер Ваарт. Самият футболист призна, че продължава да обича отбора, но отбеляза също, че на този етап не е осъществявал контакт с него.
"Щастлив съм и изненадан колко много все още обичам Хамбургер. Въпреки това към момента не съм влизал в контакт с тима", сподели 29-годишният футболист пред "Билд".
- Тотнъм постигна комфортна победа над Борусия Дортмунд
- О'Хара: Томас Франк трябва да си тръгне
- Шестима от ВЛ спечелиха Купата на африканските нации
- Тотнъм все още не е взел решение за Франк
- Шаби Алонсо може да замени Томас Франк в Тотнъм
- Тотнъм обмисля уволнението на Томас Франк
- Томас Франк: В момента сме в перфектната буря
- Тотнъм загуби от Уест Хем с гол в добавеното време (видео)