Легенда на Барселона поема Суонзи Сити
Легендата на Барселона и Реал Мадрид Михаел Лаудруп поема мениджърския пост в Суонзи Сити, съобщи Sky Sports, доверявайки се на свои източници от „Либърти Стейдиъм". Както е известно, в началото на юни „лебедите" се лишиха от услугите на Брендън Роджърс, който оглави Ливърпул. Уелският клуб се опита да привлече асистента от Уигън Греъм Джоунс, но преговорите с него завършиха в задънена улица.
И тогава Суонзи започна да разглежда по-широк кръг от кандидати, в който попаднаха Пойет, Марсел Десаи и Йън Холуей. След провалът на преговорите с тримата, в крайна сметка „лебедите" се насочиха към Лаудруп, който по-рано работи с Хетафе, Спартак Москва и Майорка.
Очакванията са, че до края на седмицата легендата на Барселона ще оглави Суонзи.
- Каръгър: Ливърпул изигра ужасен мач срещу Тотнъм
- Челси е готов да даде шанс на Меси
- Рой Кийн: Има по-добри варианти от Карик
- Невил: Правилно е Манчестър Юнайтед да се раздели с Каземиро
- Антъни Гордън отвърна на критиките на Уейн Руни и Алън Шиърър
- Собослай призова Ливърпул да „се събуди“ след равенството с Тотнъм
- Руни: Манчестър Юнайтед трябва да остави Карик
- Тудор не мисли за бъдещето си в Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]