Манчини отрече за интерес към Ибрахимович
Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини изключи покупката на Златан Ибрахимович, заявявайки че се чувства щастлив от опциите в нападение, с които разполага. Както е известно, от Италия пристигнаха съобщения, предполагащи, че нападателят на Милан е цел на шампиона на Висшата лига на Англия. Тези доклади се засилиха, след като днес бе съобщено, че Джеко е договорил личните си условия с Байерн Мюнхен.
Езекиел Лавеци от Наполи и Гастон Рамирес от Болоня също са свързвани с клуба от Ийстландс, но Манчини е доволен от това, с което разполага в момента.
„Аз вече имам четирима много силни нападатели и нямам нужда от покупката на други. Наистина, в нападение сме много добре", цитира Sky Italia думите на Манчини.
- Холанд: Сблъсъкът с Арсенал е като финал за титлата
- Ман Сити ще потопи Арсенал в Манчестър
- Предложили Нагелсман на Ливърпул, Ман сити, Челси и Арсенал
- Росеньор: Повтаряме една и съща картина в представянето си
- Невил: Арсенал може да спечели титлата още следващата седмица
- Гуардиола: Второто полувреме бе решаващо, Сити изглежда по-свеж без ШЛ
- Манчестър Сити разгроми Челси и засили напрежението в битката за титлата
- Гуардиола: Опитът може да помогне на Сити в битката с Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]