Официално: Аурелио напусна Ливърпул в посока Гремио
Левият защитник на Ливърпул Фабио Аурелио премина в Гремио, съобщиха Sky Sports и Globe. Според информацията, играчът е сключил с бразилския клуб договор за 18 месеца. Бранителят изкара в Европа 12 години, половината от тях на „Анфийлд", но така и не успя да реализира своя талант заради постоянните травми, които го сполетяха. През изминалия сезон Фабио взе участие само в два мача на своя отбор.
Сега дойде време 32-годишният защитник да се завърне в родината си. Аурелио ще играе за Гремио до декември 2013 година. Бразилците официално обявиха сделката на своя уебсайт.
- Ливърпул не е получил оферти за Коди Гакпо
- Ливърпул проявява интерес към Камавинга
- Салах получи контузия срещу Иран, Египет чака резултатите от изследванията
- Ливърпул набеляза три алтернативи, ако не привлече Ян Диоманде
- Виктор Муньос: Разговорът с Ираола ме убеди да избера Ливърпул
- РБ Лайпциг отхвърли и втора оферта на Ливърпул за Ян Диоманде
- Ливърпул отново влиза в битка с Нюкасъл за белгийски талант
- Ливърпул постави цена от 60 милиона паунда на Коди Гакпо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]