The Times: Абрамович дава на Ди Матео още един шанс
Временно изпълняващия задълженията мениджър на Челси Роберто Ди Матео може да продължи своята работа в лондонския клуб, съобщава The Times. Според информация на авторитетното издание, собственикът на „аристократите" Роман Абрамович е готов да предложи на италианския специалист договор за една година.
Руският бизнесмен както преди желае да види в отбора Пеп Гуардиола, но победите на Ди Матео в Купата на Англия и Шампионска лига са убедили олигарха на даде на Роберто още един шанс.
- Макфарлейн: Победата над Лийдс може да обърне сезона на Челси
- Ираола проявява интерес към Челси
- Челси надви Лийдс и си осигури финал срещу Манчестър Сити
- Макфарлейн: Липсата на Pro лиценз не е проблем за Челси
- Челси без ясен план след уволнението на Росеньор
- Лампард: Челси? Моята работа е в Ковънтри
- Комо няма да спира Фабрегас при интерес от Челси
- Челси насочва вниманието си към Марко Силва за постоянен мениджър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]