Трио на Челси пропусна днешната тренировка на тима
Футболистите на Челси Давид Луис, Гари Кейхил и Джон Оби Микел не взеха участие в днешната тренировка на тима преди срещата от последния кръг на Висшата лига на Англия за сезона срещу Блекбърн. Добрата новина е за феновете на лондончани е, че Дидиде Дрогба, Раул Мейрелеш и Петер Чех взеха участие в днешните занимания на базата в Кобъм, след като пропуснаха сблъсъка с Ливърпул този вторник.
Луис и Кейхил са в надпревара с времето, за да бъдат готови за финала на Шампионската лига следващата събота. Мачът в неделя е техният последен шанс да подобрят фитнеса си преди сблъсъка с Байерн Мюнхен на 19 май.
- Официално обявените трансфери в Европа за 25 юли
- Челси готви оферта за младата звезда на Байер Керим-Сем Алайбегович
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Астън Вила взе Алехандро Гарначо под наем от Челси
- Пиърс Морган се подигра на Челси след думите на Морган Роджърс
- Челси е близо до трансфера на Максанс Лакроа
- Официално обявените трансфери в Европа за 22 юли
- Борнемут отхвърли оферта на Челси за Алекс Скот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]