Юнайтед ще предложи 10 милиона паунда за Бейнс
Както съобщава The Mirror, през следващите няколко дни се очаква Манчестър Юнайтед да предложи 10 милиона паунда за левия защитник на Евертън Лейтън Бейнс. В момента на левия фланг на отбраната на „червените дяволи" действа Патрис Евра, но през изминаващия сезон французинът остави противоречиви впечатления, а освен това в понеделник той ще навърши 31 години.
Отчитайки тези обстоятелства, както и факта, че през следващия сезон Фабио да Силва ще бъде изпратен под наем, Сър Алекс е решил да укрепи тази позиция, а Бейнс се разглежда не като дубльор на Евра, а като сигурен титуляр.
Първоначално Юнайтед е бил готов да заплати за Бейнс 6 милиона паунда. Но договорът на играча с Евертън е за още три години, а интересът на други клубове към Лейтън за накарали шампионите да побързат и най-вече да увеличат размера на сумата, която ще предложат на „карамелите".
- Бруно вярва, че Карик може да върне Ман Юнайтед на върха
- Каземиро е близо до Интер Маями
- Карик: Шоу, Магуайър и Майну заслужават място в Англия за Мондиал 2026
- Бруно Фернандеш е избран за Играч на годината в Англия
- Битка между грандовете за Адейеми, Челси и Юнайтед водят надпреварата
- Новите финансови правила във Висшата лига могат да взривят трансферния пазар
- Манчестър Юнайтед набеляза ключов защитник на Нотингам Форест
- Невил предупреди Юнайтед: намирането на нов Каземиро ще струва цяло състояние
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]