Челси ще играе с ПСЖ и Милан в САЩ
Официалният сайт на Челси съобщи за точните дати на два мача от лятното турне на отбора през 2012 година. Срещата с френския Пари Сен Жермен на „Янки Стейдиъм" в Ню-Йорк ще се състои на 22 юли, а с Милан на „Сан Лайф Стейдиъм" в Маями, Флорида ще се играе на 28 юли.
Тези два двубоя бяха добавени към останалите мачове на лондончани от програмата на американското им турне това лято. По-рано стана ясно, че Челси ще играе със Сиатъл Саундърс на „Сенчъри Линк Филд" на 18 юли и със „Звездите на МЛС" във Филаделфия на „Пи Пи Ел Парк" на 25 юли".
„Ние сме щастливи да обявим за тези два последни мача от лятното ни турне. Челси е радостен, че се завръща в Ню-Йорк след толкова време и ще ни бъде много приятно да се появим на новия „Янки Стейдиъм, където ни очаква увлекателен мач", заяви изпълнителният директор на лондончани Рон Гърли.
- Хеттрикът на Жоао Педро смаза Астън Вила
- Росеньор защити Гарначо: Свирканията показват колко e опасен
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Арсенал повали Челси, Евертън шокира Нюкасъл, а Вила може да остане без ШЛ
- Революция във футбола? В Англия обмислят мениджърите да искат VAR проверки
- Тотнъм се прицели в директор на Челси
- Росеньор предупреди Челси: Следващият червен картон ще има последствия
- Шокиращо признание: Тод Боели купил Кукурея само заради Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]