L'Equipe: Азар избира между Юнайтед и Сити
Френското издание L'Équipe помести обширен материал в днешния си брой относно крилото на Лил Еден Азар. Според медията, белгийският национал в момента избира къде да продължи кариерата си - в Манчестър Юнайтед или Манчестър Сити.
Също така, звездата обмисля варианти и с Арсенал, Тотнъм и Челси. Очаква се, че Азар ще съобщи за своето решение около 13 май, когато стане ясен победителя във Висшата лига на Англия.
В момента играчът печели на седмица 89 000 паунда и едно е сигурно - в Юнайтед и Сити той ще получава много по-голямо възнаграждение от досегашното.
- Трабзонспор си връща Андре Онана под наем
- Коби Майнo е фаворит да замени Деклан Райс срещу Панама
- Бруно Фернандеш остава в Манчестър Юнайтед поне още един сезон
- Манчестър Юнайтед и Арсенал се включиха в битката за Алекс Скот
- От Аджаме до „Олд Трафорд“: мълчаливата история на Амад
- Ман Юнайтед направи ключова крачка към новия стадион за 100 000 зрители
- Гари Невил: Манчестър Юнайтед трябва да се насочи към Нмеча
- Манчестър Юнайтед набеляза Самървил за заместник на Рашфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]