Ашли Коул излиза срещу Тотнъм
Левият защитник на Челси Ашли Коул успя да заличи своята травма и ще може да вземе участие в полуфиналния мач от Купата на Англия срещу Тотнъм в неделя, съобщи Sky Sports. Както е известно, бранителят лекуваше травма на глезена и в последните два мача на „сините" вместо него играеше младия Райън Бертран.
През тази седмица Ашли възобнови тренировки, но се очакваше да пропусне сблъсъка с „шпорите". Днес обаче стана ясно, че английският национал е напълно готов за двубоя и вероятно ще бъде включен в стартовия състав.
„С Ашли всичко е наред, той тренира нормално и ще бъде включен в групата за мача с Тотнъм", заяви Ди Матео за Sky Sports.
- Пафос няма да се опълчи на Челси в Лондон
- Рен поиска от Челси 65 млн. за Жаке
- Росеньор: Не играхме както исках, но си свършихме работата
- Челси се справи с Брентфорд (видео)
- Челси се е обърнал към Ливърпул за Ван Дайк
- Челси е готов да купи защитник на Росеньор
- Челси и Ман Юнайтед може да се борят за вратар от Серия А
- Челси може да се затрудни с Брентфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]