Реднап: Балотели е един голям проблем
Мениджърът на Тотнъм Хари Реднап смята, че Манчестър Сити има проблеми с дисциплината на нападателя Марио Балотели. Както е известно, италианският национал отново влезе в заглавията на вестниците, след като по време на последната среща на отбора си срещу Съндърланд влезе в остър конфликт с Коларов и единствено намесата на капитана Компани предотврати усложняване на ситуацията.
„Балотели не е мой проблем. Но въпреки това, той е голям проблем. Очевидно е, че Марио не иска да се държи добре, не е ли така? Това вече е сериозен знак. Балотели е талантлив, но когато в Сити са подписвали с него, те трябваше да си дадат отчет за това, какво може да се случи. Достатъчно е да си спомним за проблемите на Марио с Моуриньо", цитира The Telegrah думите на Реднап.
- Барселона и Манчестър Сити следят датски суперталант
- Барселона влиза в битката за Гвардиол
- Манчестър Сити иска да привлече Елиът Андерсън преди Мондиал 2026
- Енцо Фернандес иска да напусне Челси, Реал Мадрид и Ман Сити следят ситуацията
- Реал Мадрид е предупреден, че асът на Ман Сити за 60 млн. търси ново предизвикателство
- Ман Сити планира трансфер от 50 млн. за звезда, която е под радара на Ман Юнайтед
- Холанд оглави класацията на Forbes за най-добре платени спортисти под 25 години
- Манчестър Сити избра Енцо Мареска за наследник на Гуардиола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]