Ройс: Арсенал? Да не са ме объркали с Подолски?
Атакуващият полузащитник на Борусия Мьонхенгладбах Марко Ройс коментира слуховете за евентуалното си преминаване в лондонския Арсенал. Както е известно, от началото на месеца британските и немските медии активно свързват лидера на „кончетата" с трансфер на „Емирейтс", където се предполага, че през лятото ще пристигне още един футболист от Бундеслигата - Лукаш Подолски.
„Отдавна не бях слушал такива измислици. Да не са ме объркали с Подолски? Сигурни ли сте? Не, аз няма да ходя в Арсенал в близките няколко години. Само искам да ви напомня, че подписах контракт с Борусия Дортмунд и новият сезон ще започна в своя роден град. Въобще не смятам да напускам Германия, докато не спечеля Купата и шампионата в Бундеслигата", заяви Ройс за Bild.
- Арсенал е фаворит за подписа на Горецка
- Арсенал обмисля да преотстъпи защитник, който се бори с игрово време
- Артета разкри: Арсенал тренира новата схема само 10 минути
- Артета отвърна на критиците: Головете на Арсенал говорят сами за себе си
- Арсенал се включи в битката за Сандро Тонали – италианецът може да напусне Нюкасъл
- Суперкомпютър с прогноза: Арсенал е шампион, Тотнъм изпада
- Арсенал обмисля продажбата на двама, за да събере средства за подсилване на състава
- Арсенал готви удар за 100 млн. евро за Сандро Тонали
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]