Тотнъм с първи трансфер за следващия сезон?
Тотнъм осъществи първия си трансфер за следващия сезон, след като подписа предварителен договор с Бешикташ за полузащитника Мануел Фернандеш. С тази новина гръмна днес турската медия „Хабертюрк". Сумата, която ще прибере турския клуб за талантливия португалец е 17 милиона евро.
Интересното е, че преговорите между двете страни са финализирали още преди месец. Тогава вече бившият шеф на Бешикташ Йълдъръм Демирьорен се е навил да продаде звездата на тима си срещу примамливата оферта. Ако всичко протече нормално се очаква Фернандеш да играе в състава на „шпорите" след края на Европейското първенство.
26-годишният португалец е национал на страната си, като до момента е записал 8 участия и забил 2 гола. В последните контроли пък наставникът на иберийците Пауло Бенто залага твърдо на Фернандеш. Той премина в Бешикташ в началото на 2011 година от Валенсия за сумата от 2 милиона евро.
- Тотнъм постигна комфортна победа над Борусия Дортмунд
- О'Хара: Томас Франк трябва да си тръгне
- Шестима от ВЛ спечелиха Купата на африканските нации
- Тотнъм все още не е взел решение за Франк
- Шаби Алонсо може да замени Томас Франк в Тотнъм
- Тотнъм обмисля уволнението на Томас Франк
- Томас Франк: В момента сме в перфектната буря
- Тотнъм загуби от Уест Хем с гол в добавеното време (видео)