Юнайтед без проблеми срещу Уест Бромич (видео)

Шампионът на Англия Манчестър Юнайтед победи Уест Бромич с 2:0 в среща от Висшата лига. Точен в 35-ата минута бе Уейн Рууни, който откри резултата. 10-ката на "червените дяволи" засече отправена от Хавиер Ернандес топка в мрежата зад Бен Фостър и по този начин вкара за 1:0.

След почивката падна второто попадение, но преди това гостите останаха с човек по-малко на терена. Това стана в 66-ата минута, когато Йонас Олсон бе отстранен от игра за втори жълт и съответно - червен картон след грубо влизане в краката на Ернандес.

Юнайтед се възползваха от това по най-добрия начин и само четири минути по-късно Уейн Рууни удвои аванса на своя тим. Той реализирайки дузпа, отсъдена от рефера за нарушение срещу Ашли Йънг в наказателното поле и по този начин оформи крайния резултат.