Бейл няма да играе срещу Юнайтед
Крилото на Тотнъм Гарет Бейл няма да може да вземе участие в неделния мач от 27-я кръг на Висшата лига на Англия срещу Манчестър Юнайтед и през следващите три седмици ще бъде извън строя заради възпаление на сухожилие на коляното, съобщи Standard. Бейл е получил травмата във вторник сутринта по време на тренировка с националния отбор на Уелс и поради това не игра срещу Коста Рика по-късно.
По този начин, освен срещата с Юнайтед през настоящия уикенд, Бейл рискува да пропусне гостуването на Евертън от Висшата лига на Англия, както и реваншът от Купата на страната със Стивънейдж.
- Тотнъм загуби ключов спонсор
- Тотнъм ще отстъпи в дербито с Арсенал
- Треньорът на Галатасарай иска Тотнъм или Ливърпул в 1/8-финалите на ШЛ
- Хърватският пожарникар
- Тотнъм ще се изправи пред финансови проблеми, ако има слаб сезон
- Тотнъм не е преговарял с Мареска
- Шерууд: Тудор е обречен на провал
- Ясна е компенсацията на Томас Франк от Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]