Вилаш-Боаш: Надявам се, че Лампард ще остане в Челси
Андре Вилаш-Боаш се надява, че Франк Лампард все още ще бъде част от Челси през следващия сезон. Както е известно, на няколко пъти в медийното пространство се появиха спекулации относно бъдещето на английския национал на „Стамфорд Бридж", а в събота полузащитникът за първи път призна, че отношенията му с Вилаш-Боаш „не са идеални". Португалецът обаче заяви, че разчита на Лампард и се надява 33-годишният футболист да остане в тима и през следващия сезон.
„Надявам се, че Франк ще остане в отбора през следващия сезон. Не всичко зависи от мен. Трябва да бъдат изпълнени три условия: моето желание да го запазя в тима, желанието на играча да остане и съгласието на клуба", цитира Sky Sorts думите на Вилаш-Боаш.
„Лампард е играл при всички предишни мениджъри на Челси. Единствената разлика от сегашната ситуация се състои в това, че сега в отбора има голяма конкуренция за титулярно място. Но Франк може да се справи с това и ще играе постоянно", допълва португалският специалист.
- Гари Невил: Челси трябва да смени вратаря си
- Росеньор призна: Челси имаше късмет срещу Рексъм
- Челси може да върне Нунес във Висшата лига
- Челси оцеля след продължения срещу Рексъм и е на четвъртфинал за ФА Къп (видео)
- Ливърпул готви оферта от 80 млн. евро за цел на Челси
- Лиам Росениор: Жоао Педро вече е на нивото на Холанд, Кейн и Мбапе
- Росеньор за хеттрика на Жоао Педро: Той вече вярва, че е играч от световна класа
- Хеттрикът на Жоао Педро смаза Астън Вила
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]