Венгер изпрати трима в дублиращия отбор на Арсенал
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер взе решение да изпрати Андрей Аршавин, Маруан Шамак и Чу-Юн Парк в лагера на дублиращия отбор, съобщи новината Metro. Според изданието, френският специалист е недоволен от отношението на триото към работата по време на тренировки и заяви, че ако те искат да вземат участие в неделното дерби срещу Тотнъм, трябва да вложат повече сили в заниманията.
Венгер е уверен, че подобна мярка ще позволи на играчите да преразгледат своето отношение към работата, което е предпоставка да подобрят представянето си в останалите мачове на тима.
- Луис Енрике: Написахме история, но още не мислим за трета поредна титла
- Eдегор: Загубихме заради малките детайли, но ще се върнем по-силни
- Жоао Невеш: Само ПСЖ искаше да играе футбол
- Заир-Емери постави рекорд след втория пореден триумф на ПСЖ
- Артета: ПСЖ е най-добрият отбор в света
- Райс защити Езе и Габриел след драмата във финала
- Артета: Болката е огромна, но трябва да я превърнем в мотивация
- Райс: Това е само началото, Арсенал ще се върне по-силен
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]