The Sun: Юнайтед е готов да задържи Бербатов
Според информация на The Sun, Манчестър Юнайтед е готов да сключи нов едногодишен контракт с българския нападател Димитър Бербатов. Както съобщава изданието, надеждите на голмайстора на Висшата лига за миналия сезон да напусне през лятото „Олд Трафорд" в качеството си на свободен агент няма да се сбъднат, защото клуба възнамерява да активизира пункта в договора на играча, който позволява Юнайтед да подпише с Бербатов ново едногодишно съглашение.
Подписвайки новия договор, Бербо ще има право да напусне клуба, но само ако бъде съгласувана с претендента за неговия подпис трансферната стойност на българина. Според очакванията, заплатата на Бербатов, която е в размер на 100 000 паунда на седмица няма да бъде увеличена.
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Ман Юнайтед проучва възможността да използва Рашфорд в сделка за размяна на полузащитник
- Ман Юнайтед планира трансфер на високо ценена бразилска сензация
- Санчо може да продължи кариерата си в катарския Ал-Раян
- Борнемут поиска над 80 милиона евро от Манчестър Юнайтед за Алекс Скот
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Манчестър Юнайтед и Арсенал влизат в битка за Оли Уоткинс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]