Хюз: Ако Тевес дойде тук, КПР ще помогне на Сити за титлата
Мениджърът на Куинс Парк Рейнджърс Марк Хюз заяви, че евентуален трансфер на Карлос Тевес в неговия отбор би помогнал на Манчестър Сити да спечели титлата във Висшата лига на Англия. Бившият наставник на „гражданите" смята, че е напълно възможно да получи под наем аржентинския футболист, което ако се случи, ще означава, че КПР ще може да се справи с конкурентите на Сити и по този начин да помогне косвено на клуба от „Етихад Стейдиъм".
„Това е една велика мисъл и бих казал, че ще се получи същата ситуация, както с Адебайор в Тотнъм. Ако Тевес дойде, той ще играе срещу други топ отбори и така ще помогне на Сити да спечели Лигата", заяви Хюз, чиито агент Кия Джурабчиян е представител и на Карлос Тевес.
- Манчестер Сити обърна Саутхемптън и е първият финалист за ФА Къп
- Ники Бът за евентуален трансфер на Силва в Ман Юнайтед: Невъзможно е
- Мареска между Наполи и Манчестър Сити, Челси не е опция
- Ман Сити лесно ще надвие Саутхемптън преди финала
- Холанд: Ние сме на върха – радвайте се
- Ман Сити се готви за напускане на Гуардиола и се договаря с Мареска
- Манчестър Сити следи Енцо Фернандес като опция за лятото
- Гуардиола: Сити ще се справи с напрежението в битката за титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]