Ван Перси иска да се присъедини към Фабрегас в Барселона
Капитанът на Арсенал Робин ван Перси е запален по идеята да се присъедини към Сеск Фабрегас в Барселона, съобщава сензационната новина El Mundo Deportivo. 28-годишният футболист силно желае да спечели титла и добре е запознат с успеха на бившия си капитан на „Камп Ноу", който от преминаването си в Барселона през лятото вече спечели три трофея.
Крайният срок за трансфери е днес и е малко вероятно да се стигне до някаква сделка. Въпреки това, Барселона ще се нареди на опашката за играча през юни, когато договорът на Ван Перси с Арсенал навлезе в последните си 12 месеца.
- Клоп за отменения гол на Германия: Ако това е нарушение, Арсенал нямаше да стане шампион
- Астън Вила поиска рекордните 130 млн. паунда за Морган Роджърс
- Борнемут отряза Арсенал за Алекс Скот
- Мартинели: Знаех, че ще имам още един шанс, щастлив съм, че помогнах на Бразилия
- Алън Шиърър разкритикува Сака и Рашфорд след победата на Англия над Панама
- Виктор Гьокереш: Вярваме, че можем да победим Франция
- Деклан Райс се завръща в титулярния състав на Англия за мача с ДР Конго
- Арсенал се разделя с дългогодишен член на щаба на Микел Артета
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]