Болтън отрече, че взема Дос Сантос
Мениджърът на Болтън Оуен Койл коментира информацията за това,ч е неговият клуб желае да привлече от Тотнъм мексиканския полузащитник Джовани Дос Сантос. Както е известно, вчера The Mirror съобщи, че Уондърърс е предложил 4,8 милиона паунда за играча, а Койл дори вече е разговарял с мексиканеца.
„Ние не сме разговаряли с този футболист. Във Висшата лига има много фантастични играчи и Дос Сантос е един от тях, но слуховете за неговия трансфер при нас са единствено спекулации от страна на журналистите", заяви Койл.
- Почетино: Мисля за завръщане в Англия
- Франк: Още нямам титулярна постройка
- Анонс на 15-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 14-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 13-ти кръг от Висшата лига
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Тросар: Това бе перфектна вечер за нас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]