Давид Силва се възстанови от травмата
Лидерът на Манчестър Сити Давид Силва напълно се възстанови от травмата на глезена и заедно със своите партньори проведе днешните занимания, които са част от подготовката за приближаващия мач от Висшата лига на Англия с Уигън, който ще се състои в понеделник.
Както е известно, испанският плеймейкър получи контузия миналата седмица и във вторник не успя да помогне на своите за мача с Ливърпул от Купата на Лигата. Днес медицинският щаб на „гражданите" обаче е преценил, че полузащитникът е напълно готов да пристъпи към занимания и е дал зелена светлина на Роберто Манчини, че може да използва своя играч.
В същото време остава под съмнение участието на Балотели, който все още лекува травма на глезена.
- Манчестър Сити обърна Нюкасъл и се класира за четвъртфиналите на ФА Къп
- Реал Мадрид готви трансферен удар за 100 млн. евро
- ФА наказа Даниел Фарке след скандала със съдията в мача с Манчестър Сити
- Ман Сити ще отстрани Нюкасъл
- Гуардиола бесен след новата издънка: Сити заслужаваше победата, но титлата се изплъзва
- Бернардо Силва избухна: Всички спорни решения са срещу Манчестър Сити
- Гуардиола защити Арсенал: Шампионът никога не може да бъде „лош“
- Ман Сити се препъна срещу Нотингам Форест и изостана на 7 точки от върха
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]