Астън Вила привлече Роби Кийн
Роби Кийн приключи с 13-годишното си търпение да стане играч на Астън Вила, след като днес официално се присъедини към клуба от Мидландс под наем от Лос-Анджелис Галакси. Както е известно, ирландският национал бе близо до това да се присъедини към Вила през 1999 година, но в последния момент промени решението си в полза на Ковънтри.
31-годишният футболист ще играе на „Вила Парк", докато стартира новия сезон в Мейджър Сокър Лийг през март. Последните документи бяха оформени днес след като Галакси даде зелена светлина за трансфера в ранните часове на четвъртък.
По този начин, още в събота любителите на английския футбол могат да станат свидетели на интересен сблъсък между съотборниците в ЛА Галакси Лендън Донован и Роби Кийн, когато Вила приеме Евертън в среща от 21 кръг на Висшата лига на Англия.
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Морган Роджърс запази спокойствие въпреки интереса от европейските грандове
- Емил Хески: Морган Роджърс е готов за трансфер в Арсенал
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Байерн се включи в битката за Морган Роджърс
- Арсенал набеляза Гибс-Уайт като алтернатива на Роджърс
- Роджърс е готов за следващата крачка, Астън Вила иска 100 милиона паунда
- Астън Вила няма намерение да се разделя с Морган Роджърс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]