Марто Петров с цял мач при равенство на Болтън (видео)

Болтън не успя да победи като домакин Уулвърхемптън в среща от 19-ия кръг на Висшата лига. Титуляр за тима от „Рийбок Стейдиъм“ бе крилото на националния ни отбор Мартин Петров, но той не успя да помогне на своите съотборници, които стигнаха само до равенството 1:1 и по този начин изпуснаха възможността да се измъкнат от дъното във Висшата лига. Болтън се озоваха именно там, след сензационния успех на Блекбърн с 3:2 като гост на Манчестър Юнайтед.

Сам Рикетс откри резултата в полза на домакините в 22-та минута, но 3 три минути след подновяването на играта Симон Флетчър се разписа във вратата на Юси Яскелайнен и по този начин оформи крайния резултат. Марто Петров и компания отново са на 20-та позиция, с актив от 13 точки. "Вълците" са на 16-та позиция, с 4 пункта повече.